Cześć!

Koniec letniego sezonu i nadchodząca nostalgia krótkich, jesiennych dni. Wielu z Was z pewnością zaczyna zasiadać wygodnie w fotelu pod ciepłym kocem z kubkiem kawy.

Jako, że nasz team również odczuwa tę charakterystyczną aurę, więcej czasu spędzamy na czytaniu nowinek branżowych czy popkulturowych wlepiając wzrok w ekrany smartfonów i komputerów.

Domyślamy się, że nie jesteśmy jedyni, dlatego też postanowiliśmy uruchomić blog, który będzie stanowił mieszankę technicznych poradników, aktualności ze świata front-endu i SEO, a także subiektywnych zestawień projektów graficznych czy rozwiązań technologicznych, które poruszą nasze serca.

Bazując na własnym doświadczeniu, w prosty i obrazowy sposób postaramy się przekazać wiedzę, która pomoże Wam w rozwikłaniu różnych problemów – trudnych oraz (czasem pozornie!) banalnych.

W miarę możliwości czasowych postaramy się stworzyć serię video tutoriali, które dokładnie zilustrują jak zadany problem może zostać rozwiązany.

Mamy nadzieję, że intuicyjna nawigacja po naszym blogu pozytywnie wpłynie na Wasze wrażenia z użytkowania strony i wrócicie po kolejne porcje wiedzy 🙂

Pozdrawiamy i czekamy na Was w kolejnym wpisie.

Śledźcie nasz profil na Facebooku oraz Instagramie – bądźcie na bieżąco!
-BSIDEWORK Team #innowacjewpraktyce